9 Haziran 2010 Çarşamba

Nasıl Jenifer Aniston'unki gibi güçlü ve seksi bacaklara sahip olursunuz?Sevmesem de Jennifer Aniston 'u (Angelina Jolie sevenlerdenim)yiğidi öldürüp hakkını yememek lazım. Hollywood 'un en iyi vücutlarından birine sahip.Genetik harikası olduğu için bu vücuda sahip de değil.Bu vücududa çok çalışarak,yoga ve pilates yaparak sahip oldu.

Oyunculuğa ilk başladığı zamanlarda yapımcılar ona incelmesini, saç renginide daha açmasını söylemişler. Başarılı olmak isteyen Jennifer bu tavsiyeleri dinlemiş.


İşin özü azim sanırım. Lise balosuna giderken çekilmiş bir fotosu ve son yıllarda çekilmiş bir fotosunu yanyana görüyorsunuz.

Bakımlı kadın güzeldir mottosunun ispatı bu kadın. Çirkin ördek yavrusundan kuğuya dönüşmüş. Gelelim asıl konumuza bu vücudu nasıl yapmış!

Jen’in Yoga eğitmeni Mandy Ingber Jen in kullandığı bacak şekillendirme tekniklerini şöyle anlatıyor;

1. Bacaklarinizi haftada en az 3 kere 30-60 dakikalik kardiyo hareketleriyle sıkılaştırın. Many koşmayı, bisikleti veya yürümeyi öneriyor.

2. Üst bacaklari "temple pose" ile 30 sn tutarak güçlendirin, sonra 8 mini yoga squat yapın.


3. Baldırlarınızı ayak parmaklarınızın uçlarına 8 kere çıkıp inerek sıkılaştırın, ardindan 8 adet aynı hareketin hızlı versiyonunu yapın.


Bacakların muhteşem görünmesinin diğer bir adımı bakım. Ağda sonrası peeling yapıp (ölü derilerin uzaklaştırılması) nemlendirici sürün ipeksi yumuşaklıkta bacaklarınız olacaktır.

Özellikle yaz aylarında daha hoş bir görüntü için otobronzerlardan yardım alın. Hafftada bir kere otobronzer bir ürün kullanmanız kısa etekler ve şortlar giydiğiniz zamanlarda bacaklarınızın daha hoş görünmesine neden olacaktır.

3 yorum:

 1. ama ço'güzel bacaklar yaaaa
  http://media.hollyscoop.com/Images/PGImages/17535887---jennifer_aniston_spl116704_.jpg

  YanıtlaSil
 2. çalışıp yapmış

  friends dizinde oynamadan evvel kilosuda varmış kara saçlarıda :))

  YanıtlaSil
 3. bu unlulerin eski fotograflari bazen gercekten feci oluyor

  http://the-lizard-queen.blogspot.com/

  YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails