Ana içeriğe atla

L'oreal Castıng Creme Gloss


Sizi bilmiyorum ama saçlarımla uğraşmaya bayılan bir insanım. Riske girerim uzun saçlarımı kısacık kestirebilirim, koyu renk saçlarımı birden turuncuya yakın bir kızıla boyayabilirim. Bazen bu işlemleri kuaföre bıraksam da kendi üzerimde deneyler yapmayı da seviyorum. L'oreal Castıng Creme Gloss bu deneyler sırasında en son denediğim saç boyası. Sonuca bayıldım.

Saçlarımı boyadığımda en sinir olduğum şey yıkanırken krem öncesi sert, keçe gibi olmasının verdiği his idi. Artık bu his yok ! Sanki saçlarımı hiç boyamamışım gibi yumuşacık. Boyamak da kolay öyle uzun dakikalar beklemek beklerken ısı vermek gibi yorucu ve zaman alıcı işlemler yok. 20 dakika sürüyor bekleme süresi.Amonyaksız olduğundan genzi yakan kokulara da elveda dedirtiyor. Turuncu görünen saçlarımı önce nar çiçeği kızılına sonra da çikolata kahvesine boyadım. Sonuçtan çok memnun kaldım renkler doğal duruyor.Saçlarım çok daha canlı ve parlak görünüyor.Kızıldan neden çikolata kahvesine geçtin derseniz Evangeline Lilly'nin yukarıdaki resimde görünen reklamını gördüm ve renk değişikliğine gittim.

Loreal ’in yeni Casting Creme Gloss saç boyası ailesi şimdiye kadar üretilmiş sıradan ürünlerin önüne geçmeyi başarıyor. Saçınıza göz alıcı ve ışıltılı bir görüntü kazandıran yeni Casting Creme Gloss ailesi patentli formülü ile yumuşaklığı da saçınızdan eksik etmiyor. Aloe vera ve yeşil çay özleri ile saçınızı kökten uca besleyen ürünler sayesinde daima baştan çıkarıcı, hoş kokan ve bakımlı saçlarınızın olacağına emin olabilirsiniz.

Saçlarınızı boyuyor veya boyamak istiyorsanız benim favorim L'oreal Castıng Creme Gloss

Yorumlar

 1. Oh oh harika gule gule kullan yeni sacini:) bu arada L'oréal'in urunlerinin bir cogu gercekten oldukca etkili ve kaliteli

  YanıtlaSil
 2. bende çok beğeniyorum en favori ürünlerimden biri de pure zone serisi :)

  YanıtlaSil
 3. Bende boyamak istiyorum lakin saç rengimi seviyorum . Ama bir değişiklik yapmak istiyorum. Boya saçtan aktımı onu merak ediyorum?

  YanıtlaSil
 4. Aktığı zaman nasıl oluyor ve 28 yıkamanın sonucunda eski saçına geri dönüyor musun?

  YanıtlaSil
 5. eskiye geri dönülmüyor bence. ki ben en son sarıya boyadım bu deneyler de bitti :)
  https://www.instagram.com/p/BJA9RhPDdtg/?taken-by=fatosozgulec

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

PROZAC GÜNLÜĞÜ

pmdd için yani `premenstrual disforik bozukluk` için 20mg olanını doktorların verdiği ilaç. kullanımı ise regl den 14 gün önce her sabah alınır regl başlayana kadar devam edilir regl başlayınca ara verilir ve yine bir sonraki pmdd krizi öncesi 14 gün alınır. bir deneyeceğim bakalım ağlama krizlerimi çözebiliyorsa ömür boyu bir beraberlik kurabiliriz.

 http://www.pmscomfort.com/pms-pmdd-symptoms/prozac-sarafem-zoloft-pmdd-medication-drugs-for-pms.aspx http://www.dailymail.co.uk/health/article-4299/Can-Prozac-beat-PMS.html 09/11/2014


edit: 4. gün ilk gün hissettiğim iştahsızlık hala devam ediyor ama yemek yemeğe çalışıyorum. susuzluk o kadar çok değil ama yine var. ilk gün feci baş ağrıları da vardı o şimdi yok. çevremdeki insanlar aşırı sinirli de ben sakinmişim gibi geliyor. kendimi gülümserken yakalıyorum nedensiz. enerji düzeyim arttı ama regl bitti diye olabilir ondan emin değilim. sadece evi toplamaya başladım o biraz acayip geliyor. film izlemek zor geliyor. odaklana…

DR. PERRICONE DEN GÜZELLİK VE SAĞLIK SIRLARI

Kitapçı gezmeyi çok seviyorum. Dr.Perricone ile de Remzi Kitabevinde dolaşırken tanıştım. Tabi ki kendisi ile değil kitabı ve söyledikleriyle tanıştım :)


Temel olarak hücre iltihaplanmasının yaşlanmaya neden olduğuna inanıyor Dr.Perricone. Bu iltihaplanmayı azaltmak ve engellemek genç kalmayı ve sağlıklı olmayı sağlayacak. Yani tüm hücreleriniz sağlıklı ise sizde genç ve güzelsiniz. Güzellik içten gelen bir ışıltı.(Hala kremlerede inanıyorum ama sağlıksız bir bedene hiç bir kremin iyi geleceğini düşünmüyorum.)

Hollywood’da oldukça popüler bir doktor Dr.Perricone hayranları arasında Cate Blanchett, Kim Cattrall, Uma Thurman ve Julia Roberts' ı sayabiliriz.

Sizlerle de bilgilerimi paylaşayım istedim. Beni tanıyanlar bilir 140 yaşına kadar sağlıklı ve güzel yaşamayı ve yaşlanmayı planlıyorum. Bu yazıda Perricorne’dan öğrendiklerimi çok özet bir halde sizler ile paylaşacağım.

DR. PERRICONE’UN YAŞLANMANIN EFLAMATUAR TEORİSİ


1-SERBEST RADİKAL HASARI + ENFLAMASYON = HÜCRE BOZULMASI = YAŞLAN…

Fitness maceram

Mayıs ayının ilk haftası fitness a başlamaya karar verdim. Amacım en az bir sene haftada 3 gün spor yapmaya odaklanmak ve tam bir sene sonra hedeflediğim görüntüye ulaşmak idi. Dana öncesinde aerobik,neopilates, yoga gibi şeyler denemiştim ama bunları evde tek başıma yapıyordum. İlk defa bir salona yazıldım. Aradan 5 ay geçmiş, ben, ısrar ve inat ile gitmeye devam ediyorum.

Benim ilk anda farkettiğim yararlarına gelecek olursak. Salona gitmek sosyalleşmeyi sağlıyor. Ortamda hem dostluk hem de hafif bir rekabet havası var. Ramazan döneminde salona gittiğimde, kimi zaman benden başkası olmuyordu. Salon tamamen bana kalmış gibi hissediyordum. Bu motivasyonu arttıran bir öge değilmiş meğerse. Diğer arkadaşlarımı görüp birlikte spor yapmak, aralarda kısa sohbetler etmek çok daha eğlenceli hale getiriyormuş.İnsan tek başına olunca kendi sınırlarını o kadar da zorlamıyormuş.Salonda rekabet insanı geliştiren bir durummuş. Salon, aletler,arkadaşlar,sauna gibi unsurlar evet güzel ama asıl m…